Álláslehetőség Óbudán

A Trióda Biztonságtechnika Zrt. munkatársat keres bolti eladó munkakörbe, Bp. III. kerületi üzletébe.

Feladatok:
- Elektronikus vagyonvédelmi eszközök (riasztó-, kamera-, tűzjelző rendszerek) értékesítése a boltba betérő ügyfelek számára (számlázás, bizonylatozás, árukiadás, pénzkezelés)
- Ajánlatok készítése
- Információszolgáltatás személyesen, telefonon vagy e-mailben az érdeklődők számára
- Webshop rendelések követése, azok kiszállításának előkészítése, bizonylatozása
- GLS csomagpontra érkező csomagok átadása, csomagfeladás, adminisztráció
- Saját boltok közötti árumozgatás kezelése
- Leltározás
- Telefon flotta kártyákhoz kapcsolódó ügyintézés

Elvárások:
- Nagyfokú önállóság, dinamizmus és kreativitás a saját feladat elvégzésében
- Jó kommunikációs képesség és meggyőző fellépés
- Precizitás, önálló munkavégzésre való képesség
- MS Windows irodai szoftverek (levelező, excel, word) felhasználói szintű ismerete
- Büntetlen előélet

Előny:
- Műszaki / elektronikai végzettség
- Közép- vagy felsőfokú kereskedelmi vagy biztonságtechnikai szakirányú végzettség
- Értékesítési vagy biztonságtechnikai szakterületen szerzett több éves tapasztalat
- Alapszintű angol nyelvismeret
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
- Fix, napi 8 órás munkaidő hétfőtől péntekig
- Stabil, 100%-ban magyar tulajdonosi hátterű, közel 30 éves cég

Amennyiben érdekel a lehetőség, küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre: info@trioda.hu

Közzététel: 2020. június 8.
Közzététel helye: Hírek
Szerző: Kovács Bálint

Hozzászólás írása

Utolsó hír

legutóbbi hozzászólások

Nincs hozzászólás